Faydalı Bilgiler

 • SaaS Nedir?

  SaaS (Software as a Service), kelime anlamı ile yazılımın bir hizmet olarak sunulur hale getirilmesini ifade eder. Tek bir yazılımın ismi değil, bir metoddur. Yazılımların IE, Firefox, Safari gibi İnternet tarayıcıları aracılığı ile genel kullanıma açılması anlamına gelir. Bu sayede herhangi bir şekilde bilgisayara yazılım yüklemesi yapmaya veya son kullanıcı tarafından ayarlanmasına ihtiyaç duyulmaz.

 • CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Nedir?

  İşletmelerin mevcut müşterilerini korumaları, gelecekte müşteri sadakati oluşturmaları açısından müşteri beğenilerine uygun şekilde hareket edebilecekleri yazılımlar ile müşteri bilgilerini kayıt altında tutarak işletme davranışlarını geliştirmeye "Müşteri İlişkileri Yönetimi" denir.

 • SaaS ile bilgilerim güvende olacak mı?

  Evet. Tüm bilgileriniz BossCubes’unuzun barındırıldığı sunucularda en ileri seviye kriptolama methodları ile şifrelenmiş ve en teknolojik yöntemler ile korunmaktadırlar. Bu, herhangi bir işletmenin kendine sağlayabileceği önlemlerden kat kat daha güvenlidir.

 • Bilgilerim başkaları ile paylaşılacak mı?

  BossCubes’unuza kaydedeceğiniz herhangi bir bilgi veya yüklemiş olduğunuz dosyalar, sunucuların size ait olan tarafında depolanır ve (Hizmet Sözleşmesi 'ndekiler hariç) herhangi bir 3. parti kurum veya kuruluş ile asla paylaşılmaz.

 • Bu online (web tabanlı) bir yazılım mı? Yoksa bilgisayarıma herhangi bir program yüklemem gerekiyor mu?

  BossCubes %100 web tabanlı bir yazılımdır. Dolayısıyla bilgisayarınıza BossCubes yazılımı yüklemeniz gerekmemektedir.

 • BossCubes'u kullanabilmek için sistem gereksinimleri nelerdir?

  Windows 2000 ve üzeri / Linux / Mac işletim sistemi
  Internet Explorer, Firefox, Chrome veya Safari web browser
  İnternet Erişimi

 • BossCubes için herhangi bir sunucu bakım maliyetim olacak mı?

  Hayır. BossCubes bunu sizin için ücretsiz yapar.